Essilor Logo

Poznaj Varilux

SZKŁA PROGRESYWNE VARILUX MAJĄ JUŻ 60 lat!

Tak długo dbamy o komfort widzenia na każdą odległość milionów ludzi na świecie! Dziękujemy za zaufanie!


Szkła progresywne Varilux są optymalnym rozwiązaniem dla problemu prezbiopii. Szkła Varilux mają za zadanie przywracać przejrzyste i wyraźne widzenie na każdą odległość, bez konieczności ciągłej zmiany okularów. Górna część szkieł odpowiada za widzenie dali, środkowa część szkieł za widzenie odległości pośrednich, natomiast dolna część szkieł umożliwia widzenie bliży.

Szkła do bliży (do czytania)

Są podstawowym rozwiązaniem. Korygują tylko widzenie bliży do 40 cm. W szkłach do czytania widzenie dali jest zamglone. Żeby widzieć wyraźnie, musisz zdjąć okulary ze szkłami do bliży, patrzeć ponad nimi lub wymienić je na drugą parę okularów do dali.

Szkła dwuogniskowe

Szkło podzielone jest na dwie części, z których jedna przeznaczona jest do patrzenia w dal, a druga do widzenia z bliska. W tym przypadku zamglone jest widzenie pośredniego obszaru. Poza tym okulary ze szkłami dwuogniskowymi często charakteryzują się nieestetycznym wyglądem. Jest to rozwiązanie lepsze niż dwie pary okularów, jednak w dalszym ciągu niedoskonałe.

Szkła progresywne Varilux

Najbardziej zaawansowane, estetyczne i wygodne rozwiązanie dla prezbiopów. Szkła Varilux zapewniają wyraźne i ostre widzenie na każdą odległość. Dzięki nim nosisz tylko jedną parę okularów, bez konieczności ich ciągłej zmiany. Bez względu na to, czy jesteś krótkowidzem, dalekowidzem czy masz astygmatyzm – szkła progresywne Varilux skorygują twój wzrok, a jednocześnie zapewnią naturalne widzenie.

Zastanawiasz się, jakie szkła Varilux wybrać? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz w zależności od swoich potrzeb!

porównanie soczewek Varilux

PRODUKTY Z RODZINY VARILUX:

OBEJRZYJ SPOT DO NAJNOWSZEJ KAMPANII TELEWIZYJNEJ VARILUX!

PORÓWNANIE SZKIEŁ PROGRESYWNYCH VARILUX ZE ZWYKŁYMI SZKŁAMI PROGRESYWNYMIZnajdź optyka