Essilor Logo

Promocja Varilux

Rozpoczęcie przygody ze szkłami progresywnymi może wydawać się trudne. Nic bardziej mylnego! Wybierając szkła Varilux zapewniasz sobie komfortowy start wyraźnego widzenia na każdą odległość.

KORZYSTNA CENA – wybierając produkty marki Varilux, decydujesz się na szkła najwyższej jakości w korzystnej cenie

GWARANCJA JAKOŚCI – produkty marki Varilux tworzone są w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie. Decydując się na nasze szkła masz gwarancję, że wybierasz najlepsze okulary progresywne na rynku.

GWARANCJA ADAPTACJI – nie musisz obawiać się długiej i kłopotliwej adaptacji. Szkła dobrane przez naszego optyka będą dostosowane do fizjologii Twojego oka, dzięki czemu proces ten będzie krótki i naturalny. Specjalista udzieli Ci też wszystkich niezbędnych wskazówek. Jeśli mimo tego po dłuższym czasie będziesz odczuwał dyskomfort, gwarantujemy zmianę szkieł progresywnych (w ciągu 30 dni od daty odbioru okularów progresywnych)!

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI OBSŁUGI – z marką Varilux współpracują jedynie najlepsi, dobrze wyszkoleni eksperci. Dzięki swojej regularnie uzupełnianej wiedzy będą oni w stanie rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości odnośnie okularów progresywnych. Nasi optycy dobiorą również szkła dostosowane zarówno do Twoich potrzeb wzrokowych, jak i wybranych przez Ciebie oprawek.

PORADNIK UŻYTKOWANIA SZKIEŁ PROGRESYWNYCH – przy zakupie okularów progresywnych otrzymasz broszurę informacyjną, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz wskazówki, jak funkcjonować z Twoimi nowymi okularami progresywnymi.Znajdź optyka